En Son Haberler – Son Dakika Haberler – Yasak Gazete
KÜNYE

YÖNETİM YERİ ADRESİ
Serasker Caddesi Leylak Sokak No: 37/5 Kadıköy/İSTANBUL

İMTİYAZ SAHİBİ
İmtiyaz Sahibi – Oğuz  KOÇAK
oguz@yasakgazete.com

Tel: 0542 3361148

EDİTÖRLER
Tunahan ACAR – tuna@yasakgazete.com
Doğukan DOĞU – dogu@yasakgazete.com

REKLAM REZERVASYON
iletisim@yasakgazete.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@yasakgazete.com

HUKUK DANIŞMANI
Adem KOÇ 
Tel:
 0532 4134544

ALTYAPI
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI

RABİSU İnternet Hizmetleri Network ve Sunucu Alt Yapısı


UYARI
“Yasak Gazete internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı www.yasakgazete.com’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. yasakgazete.com’ da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitede barındırılan harici kaynaklı materyallerden (video, resim vs.) yasakgazete.com değil kaynak sahipleri sorumludur.Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 yasakgazete.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yasakgazete.com’a aittir. yasakgazete.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yasakgazete.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
yasakgazete.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitede barındırılan harici kaynaklı materyallerden (video, resim vb.) yasakgazete.com değil kaynak sahipleri sorumludur.Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yasakgazete.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yasakgazete.com. However, sometimes the yasakgazete.com uses third parties to process your information. yasakgazete.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yasakgazete.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yasakgazete.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yasakgazete.com and its services. When you use yasakgazete.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yasakgazete.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ